آخرین خبرها
خانه / اخبار ورزشی / رالی اتومبیلرانی خانوادگی جانبازان خراسان رضوی

رالی اتومبیلرانی خانوادگی جانبازان خراسان رضوی

رالی اتومبیلرانی خانوادگی جانبازان خراسان رضوی

نابه گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان کاشمردر آستانه آغاز چهلمین سالگردپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران یک دوره مسابقات رالی خانوادگی ویژه جانبازان با شعار «پیام آوران ایستادگی، مقاومت و پیروزی» پنج شنبه بهمن از جوار مزار شهدا در بهشت رضای مشهد مقدس به سمت شهرستان کاشمردر حاشیه آغاز این برنامه گفت: هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد شور، نشاط و شادابی بین همه خانواده‌ها  به خصوص خانواده  جانبازان و آزادگان است. شرکت کنندگان از صبح روز پنجشنبه حرکت خود را  آغاز و با عبور از شهرستان تربت حیدریه، به سمت  شهرستان کاشمر در استان خراسان رَضوی، ادامه خواهند داد و یکی از مهمترین نکات برگزاری این رالی رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی و تمکین قانون در طول کل مسیر خواهد بود.
وی اظهار داشت: ۴۰جانباز با اتومبیل‌های شخصی خودصبح ۵شنبهشنبه ۱۸ بهمن عازم شهرستان کاشمر شدند.
دبیر هیئت اتومبیلرانی استان ادامه داد: در سنوات قبل مسابقات متعدد و مختلفی برگزار شده است و این اولین دوره از یک سلسله برنامه‌ی هشت دوره‌ای به مناسبت هشت سال دفاع مقدس و از جوار هشتمین امام شیعیان جهان است که در آینده‌ای نه چندان دور، دورهای بعدی نیز برگزار خواهد شد.
خاکباز دزیر هیئت استان در خصوص این مسابقات نیز اظهار داشت: برگزاری چنین برنامه‌های فرهنگی، ورزشی باعث ایجاد نشاط، شادابی و صمیمیت میان خانواده‌های شرکت کننده خواهد شد و حس رقابت، هیجان و سرزندگی را در شرکت کنندگان بیدار خواهد کرد.
گفتنی است ایثارگران خراسان رضوی مسیر مشهد تربت حیدریه وکاشمر   را طی خواهند کرد و  اختتامیه این همایش در گلزار شهدای درامام زاده سید حمزه کاشمر برگزارمیشودشایان ذکر است درابتدای ورود به شهرستلن ازاین عزیران شهردار ورئیس اداره ورزش وجوانان وروسای هیئتهای اتومبیل رانی وورزشهای جانبازان کاشمر وجمعی از همرزمان وپیسکسوتان جهاد وشهادت ازاین ورزشکاران استقبال نمودند
روابط عمومی اداره ورزش وجوانان کاشمر

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

افتتاح باشگاه ورزشی اسپادانا همزمان میلاد باسعادت حضرت مهدی(عج)

افتتاح باشگاه ورزشی اسپادانا همزمان میلاد باسعادت حضرت مهدی(عج) بنابه گزارش روابط عمومی هیئت ورزشهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *