آخرین خبرها
خانه / اخبار استان ( ورزشی فرهنگی) / کاشمر قهرمان بازی های بومی و محلی دختران خراسان رضوی شد

کاشمر قهرمان بازی های بومی و محلی دختران خراسان رضوی شد

کاشمر قهرمان بازی های بومی و محلی دختران خراسان رضوی شد

کاشمر -پایگاه خبری ترشیز اسپورت نائب رئیس بانوان هیات روستایی و بومی محلی شهرستان کاشمر  گفت: دختران ورزشکار کاشمر قهرمان المپیاد ورزش روستایی و بازی های بومی محلی دختران نوجوان روستایی خراسان رضوی شدند.]

عاطفه خلعتی قلعه بالا روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ترشیز اسپورت  افزود: در این دور از مسابقات که روز گذشته  در سالن شهید بهشتی نیشابور برگزار شد ورزشکاران نیشابور و کلات مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
وی اظهار داشت: در این مسابقات ۱۲۰ ورزشکار از شهرستان های جوین، مشهد، خلیل آباد، سرخس، کاشمر، قوچان، خوشاب، باخرز، جغتای، تربت حیدریه، درگز، خواف، طرقبه و شاندیز، چناران، تایباد، گناباد، کلات و نیشابور در چهار رشته به رقابت پرداختند.
وی گفت: در رشته دو سرعت، دو استقامت، چوبکشی ۶۵ و ۷۵ به ترتیب ساجده دهقان از کاشمر، سوگند سادات شیخ از نیشابور، حدیثه اورمز از تایباد و فاطمه ابراهیمی از کلات مقام اول را کسب کردند.

در رشته هفت سنگ مهارتی مهدیه طاهری ممرآبادی به مقام سوم و در رشته چوپ کشی ۶۵_ خانم کوهسرخی از بخش کوهسرخ کاشمر مقام سوم و درمجموع تیمی تیم شهرستان کاشمر به سرپرستی زکیه محمدی و مربی گری خانم نجمه طاهری با ۲۵ امتیاز به مقام اول دست یافت و همراه تیم خانم یعقوبی نایب ریییس بانوان بخش کوهسرخ تیم را همراه نمودند .

روابط عمومی اداره وررش و جوانان و هیات ورزش روستایی و بومی محلی شهرستان کاشمر

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

انتصاب اعضای شورای سیاستگذاری پایتخت فرهنگ و هنر كانون های مساجد كشور

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت الاسلام و …