آخرین خبرها
خانه / پیشکسوتان / گزارش کامل دومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان جام فجر ۱۳۹۷

گزارش کامل دومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان جام فجر ۱۳۹۷

کاشمر – “پایگاه خبری ترشیز اسپورت “
بنا به گزارش خبرنگار ترشیز اسپورت در گفتگو با دبیر اجرایی مسابقات آقای رامین کاووسی ؛ ایشان گفت : این دوره مسابقات با حضور ۸ تیم در ۲ گروه به صورت دوره ای از ۹ بهمن در مجموعه ورزشی امام خامنه ای آغاز گردید .

در این دوره تیم های استقلال ترشیز، فاطمیه،املاک رفیعی،تاکسیرانی شهرداری.شادروان الهیاری،پشکسوتان خلیل آباد،سرداران شهید سپاه،و جانبازان حضور داشتن که پس از انجام ۱۶ مسابقه و ردبدل شدن ۱۳۲ گل تیمهای .استقلال ترشیز ،شادروان الهیاری،تاکسیرانی شهرداری،پیشکسوتان خلیل آباد به جمع چهار تیم پایانی راه یافتن. که تیم استقلال ترشیز در یک بازی حساس و نفس گیر و در ضربات پنالتی تیم شادروان الهیاری را از پیش رو برداشت و مقام اول مسابقات را کسب کرد و تیم های شادروان الهیاری و تاکسیرانی به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب نمودن و کاپ اخلاق به تیم سرداران شهید سپاه رسید.
بهترین خط حمله این مسابقات تیم شادروان الهیاری با۲۶ گل زده ؛ و بهترین خط دفاع تیم استقلال ترشیز با ۱۱ گل خورده ؛ در پایان از تمامی سرپرستان و مربیان و بازیکنان تیم ها ،کمیته محترم داوران هیت فوتبال و ریاست هیت فوتبال بسیج،پزشکیاران ، و مسول سالن و جناب آقای دکتر منظم و استاد عزیزم جناب آقای رضا طاهری و از همه مهم تر تمشاچیان عزیز تقدیر و تشکر را به عمل می آورم و تشکر ویژه از جناب سرگرد باغستانی مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه کاشمر که هیج وقت تنهایمان نگذاشته اند و همیشه یار و یاورمان بوده اند. بی شک بی نقص نبوده ایم و عمری باشد در دوره های بعدی از این تجربه ها استفاده و جبران خواهیم کرد.

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

پایان هفته نمایندگان فوتسال کاشمر به مصاف حریفان خود می روند ؛

رئیس هیئت فوتبال کاشمر از برگزاری مسابقات فوتسال استان در رده نونهالان، نوجوانان و جوانان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *