خانه / اخبار استان ( ورزشی فرهنگی) / کسب عنوان سومی تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر

کسب عنوان سومی تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر

کاشمر – “پایگاه خبری ترشیز اسپورت “

مسابقات فوتسال گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی واحد سبزوار برگزار گردید ۷ تیم حضور داشتند که رقابت خود را در دو گروه ۴ و ۳ تیمی از ۱۳ بهمن لغایت ۱۷ بهمن در مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار برگزار نمودند که در پایان مسابقات گروهی از گروه اول تیم های مشهد و کاشمر و از گروه دوم تیم های تربت حیدریه و گناباد به مرحله نیمه نهایی راه یافتند در این مرحله ابتدا تیم های مشهد و گناباد برای رسیدن به فینال به رقابت پرداختند که در پایان وقت قانونی تساوی ۳بر۳ نتیجه تلاش دو تیم بود و در ضربات پنالتی تیم مشهد با برتری دو بر یک به فینال مسابقات راه یافت .

بازی دیگر مرحله نیمه نهایی بین تیم های کاشمر و تربت حیدریه برگزار گردید؛ که دوتیم در پایان وقت قانونی به مساوی یک بر یک رسیدند و برای تعیین دیگر تیم فینالیست در ضربات پنالتی رقابت خود را پی گرفتند. که در ضربات پنالتی دانشجویان کاشمر دو بر سه نتیجه را به تیم تربت حیدریه واگذار کردند .

بازی رده بندی بین تیم های کاشمر و گناباد برگزار که در این بازی بچه های کاشمر در یک بازی حساب شده ، زیبا و مقتدرانه با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسیده و مقام سوم مسابقات را بدست آوردند.
بازی فینال بین مشهد و تربت حیدریه برگزار که در وقت قانونی دو تیم به نتیجه مساوی یک ، یک دست یافتند و در ضربات پنالتی تیم تربت حیدریه با نتیجه سه بر دو به برتری و مقام قهرمانی دست یافت و تیم مشهد به مقام دوم رسید.

بازیکنان تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر :
محمد روحانی _ مهرداد محمدی _ محمد علیمرادی _ علیرضا زارعی _ امیر زاده عباس _ مهدی اصغرزاده _ علی آدینه _ مرتضی نجفعلی زاده_ محمد صادق سالاری _ علیرضا نظری عارفی_ سعید نوری . مربی : دلاور نخعی

عرض تبریک وآرزوی موفقیت رابرای این عزیزان داریم

روابط عمومی اداره ورزش وجوانان کاشمر

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

برنامه مسابقات فوتسال نوجوانان شهرستان کاشمر

بنا به گزارش روابط فمومی و  کمیته فوتسال هیئت فوتبال کاشمر برنامه مسابقات نوجوانان  بشرح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *