آخرین خبرها
خانه / اخبار استان ( ورزشی فرهنگی) / کسب عنوان سومی تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر

کسب عنوان سومی تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر

کاشمر – “پایگاه خبری ترشیز اسپورت “

مسابقات فوتسال گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی واحد سبزوار برگزار گردید ۷ تیم حضور داشتند که رقابت خود را در دو گروه ۴ و ۳ تیمی از ۱۳ بهمن لغایت ۱۷ بهمن در مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار برگزار نمودند که در پایان مسابقات گروهی از گروه اول تیم های مشهد و کاشمر و از گروه دوم تیم های تربت حیدریه و گناباد به مرحله نیمه نهایی راه یافتند در این مرحله ابتدا تیم های مشهد و گناباد برای رسیدن به فینال به رقابت پرداختند که در پایان وقت قانونی تساوی ۳بر۳ نتیجه تلاش دو تیم بود و در ضربات پنالتی تیم مشهد با برتری دو بر یک به فینال مسابقات راه یافت .

بازی دیگر مرحله نیمه نهایی بین تیم های کاشمر و تربت حیدریه برگزار گردید؛ که دوتیم در پایان وقت قانونی به مساوی یک بر یک رسیدند و برای تعیین دیگر تیم فینالیست در ضربات پنالتی رقابت خود را پی گرفتند. که در ضربات پنالتی دانشجویان کاشمر دو بر سه نتیجه را به تیم تربت حیدریه واگذار کردند .

بازی رده بندی بین تیم های کاشمر و گناباد برگزار که در این بازی بچه های کاشمر در یک بازی حساب شده ، زیبا و مقتدرانه با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسیده و مقام سوم مسابقات را بدست آوردند.
بازی فینال بین مشهد و تربت حیدریه برگزار که در وقت قانونی دو تیم به نتیجه مساوی یک ، یک دست یافتند و در ضربات پنالتی تیم تربت حیدریه با نتیجه سه بر دو به برتری و مقام قهرمانی دست یافت و تیم مشهد به مقام دوم رسید.

بازیکنان تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر :
محمد روحانی _ مهرداد محمدی _ محمد علیمرادی _ علیرضا زارعی _ امیر زاده عباس _ مهدی اصغرزاده _ علی آدینه _ مرتضی نجفعلی زاده_ محمد صادق سالاری _ علیرضا نظری عارفی_ سعید نوری . مربی : دلاور نخعی

عرض تبریک وآرزوی موفقیت رابرای این عزیزان داریم

روابط عمومی اداره ورزش وجوانان کاشمر

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

حضور رسانه های مذهبی در تقویت دین و انقلاب اثرگذار است

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی: حضور رسانه های مذهبی در تقویت دین و انقلاب اثرگذار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *