آخرین خبرها
خانه / خارج از ورزش / اتفاقات و حوادث / دستگیری سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو با ۴۵ فقره سرقت در کاشمر

دستگیری سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو با ۴۵ فقره سرقت در کاشمر

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کاشمر گفت: سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو با ۴۵ فقره سرقت در این دستگیر شد.

سرهنگ حسین یزدانی گفت: در پی اعلام یک فقره سرقت داخل خودرو در خیابان قائم این شهرستان کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این فرماندهی شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی های میدانی و با افزایش گشتهای هدفمند در محدوده سرقت انجام شده، موفق شدند متهم را حین سرقت از یک سواری پراید دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند.

سرهنگ یزدانی با اشاره به اینکه متهم چند مورد سابقه کیفری در پرونده خود داشته و اعتیاد شدید به مواد افیونی دارد تصریح کرد: فرد دستگیر شده در بازجویی‌های علمی پلیس به ۴۵ فقره سرقت از داخل خودرو های پراید از خیابان های قائم، مدرس و جمعه بازار این شهرستان اعتراف کرد.

این مقام انتظامی بیان داشت : ماموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از مخفیگاه این متهم موفق شدن مقادیر زیادی از اموال سرقتی را کشف که پس از شناسایی مالباختگان به آنها تحویل داده خواهد شد.
👈 جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کاشمر با بیان اینکه این متهم پس از انجام تحقیقات تکمیلی تحویل مراجع قضایی شد از شهروندان خواست: با رعایت تدابیر پیشگیرانه سرقت مانند نصب سیستم دزدگیر و استفاده از قفل و تجهیزات ضد سرقت در خودرو، خود سارقان را در انجام سرقت ناکام بگذارند.

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

نشست مشترک دکتر بنیادی و اعضای کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی همراه فرماندار شهرستان به منظور بررسی وضعیت حوزه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر صورت گرفت.

💢تقویت حوزه بهداشت و درمان کوهسرخ ◀️نشست مشترک دکتر بنیادی و اعضای کمیسیون بهداشت ودرمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *