آخرین خبرها
خانه / اخبار استان ( ورزشی فرهنگی) / برگزاری دومین المپیادوالیبال ۴ نفره و فوتسال ۵ نفره روستایی نوجوانان و جوانان خراسان رضوی

برگزاری دومین المپیادوالیبال ۴ نفره و فوتسال ۵ نفره روستایی نوجوانان و جوانان خراسان رضوی

رئیس هیات ورزشی روستایی و بومی محلی خراسان رضوی خبر داد:

سبزوار – رئیس هیئت ورزشی روستایی و بومی محلی خراسان رضوی از پایان مرحله مقدماتی دومین المپیاد والیبال روستایی نوجوانان و جوانان این استان خبر داد.

محمد رضا خوش باطن در گفتگو با خبرنگار ترشیز اسپورتاظهار کرد: دومین المپیاد والیبال روستایی نوجوانان و جوانان خراسان رضوی برای دومین سال  در خراسان رضوی آغاز می شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این المپیاد کشف استعدادهای نهفته در بخش بانوان و آقایان با رویکرد پشتوانه سازی تیم های اعزامی به مسابقات کشوری است.

رئیس هیات ورزشی روستایی و بومی محلی خراسان رضوی بیان کرد: مستعدین و نخبگان توسط کمیته فنی مسابقات شناسایی و برای حضور در اردوها و آموزش های تخصصی دعوت می شوند.

رئیس هیات ورزشی روستایی و بومی محلی خراسان رضوی در رابطه با المپیاد  روستایی نوجوانان و جوانان پسر و دختر تاکید کرد: این مسابقات پس از مرحله درون بخشی و بین بخش که در شهرستان ها برگزار می شود  به صورت استانی برگزار و تیم برگزیده مشخص می شود.

وی تصریح کرد:  در گروه A دختران به میزبانی نیشابور تیم های بردسکن ، طرقبه ، مشهد ، سرخس و درگز ، در گروه A پسران  به میزبانی سبزوار  تیم های جوین، جغتای ، خوشاب، بردسکن و کاشمر، در گروه B دختران به میزبانی چناران  تیم های جغتای، تایباد ، خواف ، محولات ، تایباد و قوچان و در گروه B پسران به میزبانی نیشابور تیم های چناران، فیروزه، مشهد ، قوچان، گلبهار و درگز  و در  گروه c به میزبانی تربت جام  تیم های فریمان ، سرخس ، تایباد ، طرقبه و خواف حضور داشتند.

عناوین برتر گروه A :  جهت مرحله نهایی صعود نمودند

🏆تیم های برتر مسابقات فوتسال و والیبال روستایی منطقه یک استان خراسان رضوی در سبزوار

والیبال(سبزوار ، جغتای)
فوتسال(بردسکن ، جغتای)

روزهای ٩ و ۱۰ اسفندماه
سالنهای ریاست جمهوری

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

ویژه مراسم استقبال از بانوان کاراته کار کاشمری

بنابه گزارش روابط عمومی هیئت کاراته شهرستان کاشمر درپی اعزام دونفر کاراته کاربانوات شهرستان کاشمر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *