آخرین خبرها
خانه / اخبار ورزشی / اداره ورزش و جوانان / خانه ورزش روستایی؛ منزل‌گاهی برای توسعه ورزش

خانه ورزش روستایی؛ منزل‌گاهی برای توسعه ورزش

شهرستان کاشمر – پایگاه خبری ترشیز اسپورت 

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی بخش کوهسرخ کاشمرگفت: موضوع خانه ورزش روستایی می‌تواند توسعه‌بخش ورزش در این مناطق باشد.

مجید کاریز نوئی در گفت‌وگو با ترشیز اسپورت ، با بیان اینکه توسعه ورزش در مناطق روستایی، امروز به یک ضرورت تبدیل شده است، افزود: این موضوع از آنجا حائز اهمیت است که رونق ورزش در جوامع باعث سلامتی و ایجاد نشاط شده و در نتیجه توسعه همه بخش‌ها را به دلیل برخورداری از نیروی انسانی سالم که تفکرات توسعه‌گرایانه در جامعه ایجاد می‌کند، به دنبال خواهد داشت.

وی یکی از نیازهای امروز جوامع روستایی در بخش ورزش را خانه‌های ورزش عنوان کرد و ادامه داد: امسال به منظور پر کردن اوقات فراغت روستاییان بخش کوهسرخ ، باید خانه های ورزش روستایی در روستاهها ی بخش  ایجاد و راه‌اندازی ‌شود، لذا در همین راستا اعتبارات لازم برای تجهیز و راه‌اندازی   خانه ورزش از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان استان  و عنایت رئیس هیات ورزشی روستایی و بومی محلی خراسان رضوی  به همین موضوع تخصیص خواهد یافت.

این رئیس هیات  ورزشی با یادآوری اینکه برای تجهیز و راه‌اندازی   خانه ورزش روستایی در دو روستای نامق و مکی که دو مکان غیر قابل استفاده ی روستا حمام قدیمی را  به هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی بخش اختصاص  داده اند .  اظهار کرد: کار کردن در حوزه ورزش روستایی بسیار طاقت‌فرسا است؛ چرا که فعالیت در تعداد رشته‌های مختلف آن‌هم در قالب یک هیئت، مستلزم فعالیت مستمر است که این هیئت تلاش کرده است تا در این زمینه موفق عمل کند.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی بخش کوهسرخ و بخشدار منطقه  در ادامه با تاکید بر اینکه یکی از رویکردهای اصلی این هیئت، احیای دوباره بازی‌های بومی و محلی منسوخ شده است، خاطرنشان کرد: معتقدیم خانه ورزش روستایی می‌تواند ما را در رسیدن به این مهم و نیز تشویق و ترغیب روستاییان به امر ورزش یاری دهد.

روابط عمومی هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان کاشمر

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

نشست تخصصی و مشترک روسای ورزش و جوانان ، مدیریت تربیت بدنی بسیج ، کمیته فوتسال هیات فوتبال ، رئیس هیات والیبال شهرستان در محل دفتر تربیت بدنی سپاه ناحیه کاشمر۹۸/۲/۲۹

شهرستان کاشمر – ترشیز اسپرت گروه ورزشی والیبال بنا به گزارش گروه ورزشی وایبال پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *