آخرین خبرها
خانه / خارج از ورزش / اخبار فرهنگی / ویژه برنامه های قرآنی کانون فرهنگی هنری هدایت مسجد الرضا (ع) در محله حاشیه نشین شهر کاشمر

ویژه برنامه های قرآنی کانون فرهنگی هنری هدایت مسجد الرضا (ع) در محله حاشیه نشین شهر کاشمر

 مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری هدایت مسجد الرضا (ع)  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ترشیز اسپورت از شهرستان کاشمر ، با تشریح برنامه های قرآنی این کانون ابراز داشت: ویژه برنامه ها و برنامه هفتگی کلاس های قرآنی  کانون هدایت در منطقه حاشیه نشیت شهر کاشمر منطقه خیابان گوهر و گلشن شهر کاشمر کانون فرهنگی هنری هدایت  در این شهر برگزار می شود.

وی افزود: حفظ و روخوانی قرآن مقاطع ابتدائی و راهنمایی در روزهای هفته ، تجوید و صوت و لحن و فهم زبان قرآن در روزهای دوشنبه، حفظ و روخوانی قرآن ویژه مقاطع ابتدائی وراهنمایی در روزهای سه شنبه ویژه برادران و خواهران جوان و نوجوان کانون برگزار می شود.

عصمت کفاشیان  همچنین ادامه داد: کلاس هایی نیز ویژه خواهران عضو این کانون در نظر گرفته شده که روخوانی قرآن ویژه زیر ۱۰ سال در روزهای شنبه، حفظ قرآن ویژه بالای ۱۰ سال و زیر ۱۰ سال در روزهای دوشنبه، روخوانی و روانخوانی قرآن ویژه بزرگسال، روانخوانی قرآن ویژه  زیر ۱۰ سال و بالای ۱۰ سال در روزهای یکشنبه برگزار خواهد شد.

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری هدایت شهر کاشمر  با اشاره به اینکه کلاس های آموزش قرآن و تلاوت روزانه قرآن کریم در هفته به صورت هفتگی نیز ویژه  خواهران در این کانون دایر است ، عنوان کرد: برگزاری محافل انسی با قرآن با حضور برادر کریم کاوری مدیر محترم کانون فرهنگی هنری یادیاران همراه با  برگزاری مسابقه قرآنی کتبی و پرسیدن سوالات حفظ توسط ایشان از بچه ها و  شرکت کنندگان در جلسات جزء خوانی از آن جمله بود.

وی یاد آور شد که جلسه قرائت قران کانون هدایت و با حضور جناب آقای کاوری به دانش اموزانی که حفظ داشتن جائزه نقدی تشویقی اهدا نمودند .

با احترام ؛ روابط عمومی کانون معین شهرستان کاشمر

کانون فرهنگی هنری نورالثقلین مسجد جامع روستای قوژد – کاشمر

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

گزارش تصویری از مراسم جزء خوانی قرآن کریم در مسجد امام حسن مجتبی (ع) – محله نو روستای قوژد

مراسم جزء خوانی قرآن کریم در طول ایام ماه مبارک رمضان با حضور روزه داران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *