آخرین خبرها
خانه / خارج از ورزش / اتفاقات و حوادث / تلاش مجموعه بخشداری مرکزی و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاههای بخش مرکزی در سیلاب سه روز گذشته +تصاویر

تلاش مجموعه بخشداری مرکزی و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاههای بخش مرکزی در سیلاب سه روز گذشته +تصاویر

بنا به گزارش پایگاه خبری بخش مرکزی  در گفتگو خبری با بخشدار محترم و مدیر بحران بخش مرکزی کاشمر آقای سعید چیتی گفت :

از سه روز گذشته کلیه همکاران در بخشداری مرکزی ، دهیاران محترم بخش در حالت آماده باش بودند . روز دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه در تمامی روستاهها در نوبت صبح و بعد از ظهر از تمامی بند های خاکی و سیل بند ها در تمامی روستاهها بازدید شده است . و همچنین ادامه دارد و هر کجا لازم بود بهسازی صورت گرفته است . ماشیت آلات راهسازی مورد نیاز و گروههای عملیاتی در هر دو دهستان پایان و لایت و بالاولایت برنامه ریزی لازم انجام و حضور دارند .

شب گذشته کلیه همکاران و دهیاران و اعضای محترم شورای اسلامی روستاهها تا صبح در حال خدمت رسانی به مردم شریف منطقه در تمامی روستاههای بخش مرکزی بودند . تمامی ابگرفتگی ها که از هر روستا گزارش شده بود برطرف شده است و در حال حاضر مشکل خاصی نداریم ؛ خوشبختانه تخریب منازل مسکونی تاکنون و این لحظه گزارش نشده است .

دیشب ساعت ۱۲ تا ۴ صبح در ۹ روستا بخش برای جلو گیری از ورود سیلاب به داخل روستاهها مسیر سیلاب تغییر داده شد . و ماشین آلات و نمامی همکاران و کارشناسان مربوطه با تمام دقت انجام وظیفه نمودند .

در حال حاضر جاده روستای زنده جان به دلیل سیلاب تخریب شده است و مسدود است ولی با توجه به جاده جایگزین فعلا مشکلی ندارد .

جاده روستای اسحاق آباد که تخریب شده بود امروز از ابتدای صبح عملیات عمرانی اغاز و ساعت ۵ بعد از ظهر بازگشایی شد .

جاده روستای گندم بر مسدود است و در حال پیگیری و رفع مشکل هستیم .

از همه همشهریان و مردم و اهالی محترم روستاهها خواهشمند است برای بازدید و عکس گرفتن از بند های خاکی و سیل بند ها در مسیر سیلاب ها حضور پیدا نکنند که بسیار خطر ناک است ؛ تمام تلاش مجموعه مدیریت بحران شهرستان براین است که هیچگونه مشکلی و خسارتی تا حد امکان بوجود نیاید .

از تمامی همکاران ، دهیاران و اعضای شورای های اسلامی که در ۴۸ ساعت قبل با تمام توان انجام وظیفه نمودند سپاسگذارم و همچنین از مجموعه شهرداری محترم ، راهداری و حمل ونقل جاده ایی ، نیروهای جمعیت هلال احمر که همراهی و همکاری کردند نیز صمیمانه قدردانی می نمایم .

موفق و موید باشید .

فروردین ماه ۱۳۹۸ سعید چیتی ؛ بخشدار مرکزی شهرستان کاشمر

تهیه و تنظیم خبر : پایگاه خبری بخش مرکزی کاشمر محمد جعفرنژاد قوژدی

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

تلاش می‌كنیم خرده فرهنگ‌های اصیل ایرانی در جشنواره طنین مسجد معرفی شود

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی‌کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور «حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌رضا  ارزانی» در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *