آخرین خبرها
خانه / خارج از ورزش / اخبار فرهنگی / یادواره شهید صیاد شیرازی و ۲۴ شهید منطقه خیابان سلمان فارسی شهرستان کاشمر برگزارگردید : + تصاویر

یادواره شهید صیاد شیرازی و ۲۴ شهید منطقه خیابان سلمان فارسی شهرستان کاشمر برگزارگردید : + تصاویر

فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت امیر المومنین (ع)  گفت: یادواره بزرگداشت سالروز شهادت شهید صیاد شیرازی و ۲۴ شهید محله ی سلمان فارسی در مسجد امام حسین (ع) راه قوژد شهرستان کاشمر با حضور مسئولین محترم شهرستان ، نظامی و انتظامی و اهالی محترم خیابان سلمان فارسی  برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری ترشیز اسپرت از شهرستان کاشمر ، سرگرد پاسدار یوسفی اظهار داشت: یادواره بزرگداشت سالروز شهادت شهید صیاد شیرازی و ۲۴  شهید شب گذشته ۲۲ فروردین ماه ۹۸ برگزارگردید .

فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت امیر المومنین (ع)  با اشاره به اینکه در این مراسم، حجت الاسلام ایوبی  به ایراد سخنرانی می‌پردازد عنوان کرد: در این مراسم از شهدای از شهید صیاد شیرازی صیاد دل ها یاد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهید صیاد شیرازی یکی از ولایتمدارترین مردان ارتش بود اظهار کرد: زندگی قبل و بعد از انقلاب این شهید، این موضوع را نشان داد و اکنون زندگی وی به عنوان الگو در بین همه اقشار جامعه مطرح است.

در ادامه با سخنرانی حجت الاسلام ایوبی گفت :  استقلال و عزت ایران اسلامی را مدیون شهدا دانست و تصریح کرد: صیاد هم یکی از این غیور مردان بود که عاشق نظام و ولایت بود و نظامی بودن، انقلابی بودن، مردمداری و معنویت خواسته فرمانده کل قوا از نیروهای نظامی است که این ویژگی‌ها در شهید صیاد نیز متجلی بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین ایوبی  با بیان اینکه  در روایتهای مقام معظم رهبری از عملیات‌های مختلف، حماسه رشادت‌های رزمندگان و توصیه‌هایی که در مورد سفرهای راهیان نور داشته‌اند همواره تأکیدی بر توجه جدی به حرکت فرهنگی راهیان نور بوده است گفت: رهبری همواره می‌فرمایند «فراموشی» و «تحریف» دو آسیب و خطر بزرگی است که در کمین هر حادثه بزرگ تاریخی قرار دارد و نخبگان، فرزانگان و دست‌اندرکاران عرصه‌ دفاع مقدس، با شناساندن دقیق این ذخیره و گنجینه‌ فرهنگی، اجازه ندهند این حماسه دستخوش فراموشی و تحریف بشود.

 شایان ذکر است که در مراسم یادواره فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر و نیروه های بسیجی و پاسدار ناحیه مقاومت بسیج کاشمر و عزیزمان سبز پوشان نیروی انتظامی حضور داشتند .

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

جمعی ازخدمتگزاران موکب سیدالشهدا شهرستان کاشمر (( اهواز پل کارون ))

شهرستان کاشمر – ترشیز اسپورت جمعی ازخدمتگزاران موکب سیدالشهدا شهرستان کاشمر اهوازپل کارون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *