آخرین خبرها
خانه / اسلایدر کناری / افتتاح نخستین سالن ورزشی جانبازان در کاشمر

افتتاح نخستین سالن ورزشی جانبازان در کاشمر

با حضور جمعی از جانبازان و ایثارگران اولین سالن اختصاصی ورزشی ویژه جانبازان در کاشمر افتتاح شد.

در این مراسم که امروز در این سالن برگزار شد، شهردار کاشمر گفت: بدون شک اگر در کنار شهدای عزیز دلاورمردی، ایستادگی و جانفشانی‌های جانبازان نبود اکنون در امنیت و آسایش نبودیم.

جعفر سلیمانی اظهار کرد: سالن ورزشی جانبازان با پیگیری‌های اعضای شورای شهر و پیشنهاد جانبازان و حمایت ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر محقق شد.

وی بیان کرد: شهرداری کاشمر برای ایجاد نشاط و سلامتی در بین شهروندان ایجاد ۱۰ سالن ورزشی در سطح شهر را برنامه‌ریزی نموده و امروز شاهد افتتاح اولین سالن که مختص جانبازان است، هستیم.

شهردار کاشمر افزود: در مجموعه پارک دهخدا علاوه بر پارک و فضای سبز و سالن ورزشی جانبازان سالن دیگری نیز در مجاورت این سالن با همین کیفیت و چند برابر بزرگ‌تر ساخته شده است.

وی بیان کرد: سالن ورزشی اختصاصی جانبازان با مساحت درخواستی خود این عزیزان مهیا و جانمایی شده است، همچنین سالن مجاور نیز آماده بهره‌برداری بوده و برای اولین بار در یک محله دو سالن فعال خواهد شد.

شهردار کاشمر ادامه داد: با توجه به محرومیت منطقه جنوب شهر از امکانات ورزشی، سالنی در انتهای خیابان امام موسی صدر احداث و پس از نصب کف پوش در اختیار ورزشکاران این منطقه قرار خواهد گرفت.

وی از جانمایی سومین و چهارمین سالن ورزشی شهرداری خبر داد و گفت: امیدوایم امسال یکی از این سالن‌ها که در جنوب شهر خواهد بود به بهره‌برداری کامل برسد.

سلیمانی بیان کرد: تلاش شده ۱۰ سالن ورزشی به طور متوازن در تمامی نقاط مختلف شهر احداث گردد.

وی گفت: به رغم تمامی مشکلات مالی اما احداث پنج سالن ورزشی در این دوره از شورای شهر انجام خواهد شد. بدون شک ایجاد نشاط و شادابی شهروندان در نقاط مختلف شهر می‌تواند در سلامت جامعه موثر و تاثیر گذار باشد.

شهردار کاشمر ادامه داد: در حال بررسی تمام مناطق مختلف شهر هستیم تا محلاتی که نیاز به سالن دارند اقدام به تملک زمین کنیم، بدون شک با اجرای این طرح مردم جنوب شهر، میانی و مرکزی احساس تبعیض نخواهند کرد و با این کار امیدواریم بتوانیم تعادل را در آرامش شهروندان مهیا کنیم.

سالن ورزشی یکی از نیازهای ایثارگران

در این مراسم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر یکی از دغدغه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران را ایجاد نشاط و شادابی در بین جامعه هدف به ویژه جانبازان ذکر کرد.

حسین رزمی افزود: با توجه به این که جانبازان به دلیل شرایطی که دارند از لحاظ روحی و روانی تحت فشارهای خاصی هستند و ایجاد مجموعه ورزشی کامل یکی از نیازهای اساسی ایثارگران است. با فراهم کردن شرایط لازم باید کاری کرد که جانبازان داروی کمتری مصرف کنند و به لحاظ روحی و روانی در شرایط بهتری قرار گیرند.

وی عنوان کرد: آرزوی دیرینه و چندین ساله جانبازان عزیز که در والیبال نشسته فعالیت داشتند برخورداری از سالن اختصاصی و مناسب ورزشی بود که با همت شهرداری و شورای شهر این امر محقق گردید و امروز یک سالن بسیار شکیل در اختیار این عزیزان قرار گرفت.

رزمی بیان کرد: با توجه به این که در شهرستان ۲۰ هزار نفر جامعه هدف ایثارگران هستند نیازمند یک مجموعه ورزشی کامل‌تر برای این عزیزان هستیم و امکانات فعلی برای این عزیزان کافی نیست. ایسنا

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

🏆مسابقات شطرنج سریع جام شعبان🏆جام دوستی شطرنج خراسان

🏆مسابقات سریع جام شعبان🏆 🌻اولین دوره مسابقات ریتد کشوری شهرستان کاشمر خراسان ایران زمین جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *