آخرین خبرها
خانه / خارج از ورزش / برگ زرین دیگر برای دیار تربقان بخش مرکزی کاشمر

برگ زرین دیگر برای دیار تربقان بخش مرکزی کاشمر

🔻پخش برنامه از شبکه خراسان رضوی

🔻برنامه تلویزیونی «نسیم‌آبادی»
این قسمت: «روستای تربقان» (کاشمر)

🔻جمعه ۳۰ فروردین ۹۸
🕣 حدود ساعت ۱۳:۲۰

🔶شبکه خراسان رضوی

در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری به نام رونق تولید مزین  شده است . بی شک نگاه مدبرانه به بخش روستایی و حمایت از بخش كشاورزی كه مهمترین بخش تولید ملی و حمایت از سرمایه ایرانی است باید جلوه ای دوچندان پیدا كند.

نسیم آبادی نیز در این راستا در روستاهای خراسان می وزد تا توانمندی ها و سرمایه های نهفته روستایی را در مقابل مردم و مسئولان تصویر کند.

مستند نسیم آبادی به تهیه کنندگی امیر عرفانیان در گروه جهاد سیمای خراسان رضوی ساخته شده است.

این برنامه در قسمتهای ۳۰ دقیقه ای تهیه به دل روستاها سفر می کند و با نگاهی صادق و صمیمی، جذابیت محیطی ، اعتقادات ، زندگی و حیات روستایی را به تصویر می کشد تا غبار هجرت به ناگاه بر فکر مردمان آن دیار ننشیند و ویژگیهای منحصر به فرد و توانمندیهای ارزنده روستایی به فراموشی سپرده نشود.

نسیم آبادی که تاکنون در چند ین برنامه به خانه های مردم سفر کرده است در ادامه برنامه هایی چون سیمای روستا ، آب و آینه ، گنج آبادی و عطر آبادی تولید و پخش شده است و تا ۴۰ برنامه آینده نیز ادامه خواهد داشت.

مجتبی احسانی و مصطفی یوسف زاده کارگردانی و تدوین این برنامه زیبا را برعهده دارند و حمید رضا محمود زاده با تصویر برداری ،مهدی عامل ها شمی در تحقیق ، طاهره بیات با دستیاری تهیه و زینب تقی زاده در سمت مجری طرح دیگر اعضای گروه نسیم آبادی را تشکیل می دهند.

روابط عمومی بخشداری مرکزی کاشمر

 

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

جشن بزرگ نیمه شعبان در کلاته بختیاری روستای رزق آباد بخش مرکزی شهرستان کاشمر با حضور مردم ولایتمدار روستاههای بخش +تصاویر

شهرستان کاشمر – ترشیز اسپرت بنا به گزارش پایگاه خبری ترشیز اسپرت از شهرستان کاشمر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *