آخرین خبرها
خانه / اخبار ورزشی / اطلاعیه مهم هیئت فوتبال کاشمر در خصوص فعالیت مدارس فوتبال در شهرستان کاشمر

اطلاعیه مهم هیئت فوتبال کاشمر در خصوص فعالیت مدارس فوتبال در شهرستان کاشمر

#اطلاعیه مهم
کمیته استعدادیابی و جوانان هیات فوتبال شهرستان کاشمر
در خصوص فعالیت مدارس فوتبال

ورزش شهرستان کاشمر :‌قابل توجه مدیران و روسای باشگاه های دارای مدارس فوتبال شهرستان کاشمر و بخش های تابعه

به گزارش “روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان کاشمر ” ، آکادمی ملی فوتبال استان از سال ۱۳۸۷ استاندارد سازی مدارس فوتبال را آغاز کرد ودر این زمینه اقدامات بسیاری مانند تدوین و ابلاغ آیین نامه مدارس فوتبال انجام شد. اما هنوز هم تعدادی از مدارس بدون مجوز فعالیت می نمایند . از این رو با توجه به نقش مدارس فوتبال مجاز در پیش گیری از بروز آسیب های اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و به منظور جلوگیری از فعالیت مدارس جرایمی را برای متخلفان ( اعم از شخصیت های حقیقی و حقوقی ) در نظر گرفته است که توجه بدان از اهمیت ویژه ای برخوردار است

۱ – تیم ها وباشگاه هایی که اقدام به تاسیس مدارس فوتبال بدون مجوز نمایند از شرکت در تمامی لیگ های استانی ، منطقه ای و کشوری محروم خواهند شد .

۲ – مربیانی که به هر نحو درمدارس فوتبال بدون مجوز فعالیت نمایند از شرکت در دوره های مربی گری که زیر نظر فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال برگزار می گردد محروم خواهند شد .

۳ – هیات فوتبال شهرستان خودرا موظف می داند مدارس فوتبال دارای مجوز از طریق رسانه ها و پایگاه اطلاع رسانی رسمی خود و هم چنین سامانه مدارس فوتبال استان معرفی نماید .

۴ – هیات فوتبال در اسرع وقت نسبت به ارسال لیست نهایی مدارس فوتبال دارای مجوز به مبادی ذیربط اقدام و از انجام تبلیغات محیطی و میدانی مدارس بدون مجوز با همکاری ارگان های ذیربط جلوگیری نماید .

علیهذا با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و فعالیت مدارس فوتبال و به منظور ایجاد شرایطی مناسب برای خانواده های فوتبال آموزان و با عنایت به سازماندهی مدا رس فوتبال لذا به صاحبان مدارس فوتبال فاقد مجوز تاکید میگردد تا نسبت به اخذ مجوز از هیات فوتبال و ا داره ورزش و جوانان اقدام و در غیر این صورت با هماهنگی مراجع قانونی از فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.
رئیس هیات فوتبال شهرستان شهرستان کاشمر – هادی پارسا

درباره‌ی محمد جعفر نژاد

همچنین ببینید

امسال می‌خواهم ۱۰ گل برای استقلال بزنم

قدس آنلاین: مهدی قائدی یکی از بازیکنان با استعداد استقلال در دو فصل اخیر بوده که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *